top of page
GC Yeminli Mali Müşavirlik  kopya.jpg

MİSYONUMUZ

G&C Yeminli Mali Müşavirlik mükellef haklarını en üst seviyede gözetmeyi ve vergi teşvikleri konusunda hedef odaklı yönlendirmelerle müşterilerinin dengeli büyümesini sağlayarak aynı zamanda ülke menfaatlerine katkı sağlamayı kendisine misyon edinmiştir.

VİZYONUMUZ

G&C Yeminli Mali Müşavirlik olarak vizyonumuz, mükellef odaklı hizmet anlayışıyla her zaman ulaşılabilen, şeffaflık ve sorumluluk ilkeleri çerçevesinde hızlı ve çözüm odaklı hizmet sunarak, müşteri güven ve bağlılığını kazanmış bir Yeminli Mali Müşavirlik şirketi olabilmektir. Bu anlamda; müşterilerimizle birlikte dengeli büyümek en büyük hedefimizdir.

Ekibimiz

45902812_YLhUBLyMWbQd_MBUuRSCOBsPtpiez1gL3duhi68FRQQ_edited.jpg

Gülay Aslan

1974 yılında başladığı ve Gelir İdaresi Başkanlığı çatısı altında 35 yıl süren memuriyet kariyerinin 25 yılını Vergi Dairesi Müdürü olarak hizmet vererek geçirmiştir. 

Bu süreçte;   

- Halkalı Vergi Dairesi Müdürlüğü,

- Fatih Vergi Dairesi Müdürlüğü,

- Beşiktaş Vergi Dairesi Müdürlüğü,

- Zeytinburnu Vergi Dairesi Müdürlüğü,

- Yenibosna Vergi Dairesi Müdürlüğü,

- Bayrampaşa Vergi Dairesi Müdürlüğü,

- Kocamustafapaşa Vergi Dairesi Müdürlüğü

görevlerinde bulunmuştur.

Girmiş olduğu sınavları başarıyla tamamlayarak 2006 yılında Yeminli Mali Müşavirlik ruhsatını almaya hak kazanan Aslan, 2010 yılında emeklilik yoluyla memuriyet kariyerini tamamlayıp Yeminli Mali Müşavir olarak hizmet vermeye başlamıştır. 2013-2015 tarihleri arasında Türk Kızılayı Yönetim Kurulu Üyesi olarak gerek yurt içi gerekse yurtdışında tamamen gönüllülük esasıyla ihtiyaç sahipleri ve ülke menfaatlerine yönelik görevler üstlenmiştir. Yeminli Mali Müşavirlik hizmetine 2021 yılından itibaren

G&C YMM A.Ş. çatısı altında devam etmektedir.

 

EĞİTİM

- Maliye Meslek Yüksek Okulu

- Dokuz Eylül Üniversitesi (Lisans)

Yeminli Mali Müşavir Ortak

Milli Emlak Kontrolörü olarak başladığı memuriyet kariyerinde on yılı aşkın süre boyunca Hazine ve Maliye Bakanlığı'nda Vergi Müfettişi olarak kamu hizmeti vermiştir.  Vergi Müfettişi olarak görev aldığı dönemde Vergi Denetim Kurulu İstanbul Büyük Ölçekli Mükellefler Grup Başkanlığı bünyesinde bankacılık ve finans sektörü başta olmak üzere, birçok sektörde sektör liderlerine yönelik vergi incelemelerinde bulunmuş, çeşitli teftiş ve soruşturma görevlerini icra etmiştir. Girmiş olduğu sınavları başarıyla tamamlayarak 2018 yılında Yeminli Mali Müşavirlik ruhsatını almaya hak kazanmıştır. Yürüttüğü kamu görevine 2021 yılında  kendi arzusu ile son vererek G&C YMM A.Ş. bünyesinde hizmet vermeye başlamıştır.

 

EĞİTİM

- Cağaloğlu Anadolu Lisesi

- Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi (Lisans)

- İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi Mali Hukuk (Yüksek Lisans) (Devam Ediyor)

canerbey web görsel_edited_edited.jpg

Caner Turunç

Yeminli Mali Müşavir
Ortak

oNUR pEKCAN.jpg

1999 yılından 2004 yılına kadar YMM Kaya Özbek, YMM Savaş Pekcan yeminli mali müşavirlik firmalarında denetçi yardımcısı ve denetçi olarak vergi denetimi alanında çalışmıştır. 2004 2005 yılları arası Elit Bağımsız Denetim A.Ş.'de denetçi olarak bağımsız denetim çalışmalarında bulunmuştur. 2002 yılında İngiltere'de MBA (tezini yazarak) yüksek lisansını tamamlamıştır. 2004 yılında serbest muhasebeci mali müşavir olmaya hak kazanmıştır.
2005 yılından 2009 yılları arası Yıldız Holding grup firmalarından Netlog Lojistik A.Ş. firmasında muhasebe şefliği ve müdür yardımcılığı görevini ifa etmiştir. 
2010 yılından itibaren bağımsız olarak değişik sektörlerdeki çok çeşitli kurumlara Mali müşavirlik, denetim ve diğer idari konularda danışmanlık hizmetleri vermektedir.  

2011 yılından itibaren bugüne kadar YMM Gülay Aslan ile beraber çalışmış olup bu iş ortaklığı GC YMM A.Ş.'nin kurulmasıyla halen devam etmektedir.

EĞİTİM

-Saint Benoit Fransız Lisesi

-İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İktisat  Bölümü (Lisans)
-University of Southampton (MBA)

Onur Pekcan

SMMM
Kıdemli Denetçi

2001 yılında Flamingo Turizm ve Yatırımları A.Ş.'de muhasebe ve finans sorumlusu olarak başlamış olduğu meslek hayatına, sırasıyla Kaya Ramada Plaza (2005-2012), Bilgili Holding bünyesinde yer alan Çakmaklı Otelcilik A.Ş. (2012-2014) ve Agrobest Group Tarım İlaçları A.Ş.'de (2014-2016) muhasebe şefi olarak görev yaptıktan sonra 2017 yılından itibaren Yeminli Mali Müşavir Gülay ASLAN ile birlikte çalışmaya başlamış olup, 2021 yılından itibaren G&C YMM A.Ş. bünyesinde kıdemli denetçi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Girmiş olduğu sınavda tek seferde tüm dersleri başarıyla tamamlayarak 2019 yılında Mali Müşavirlik ruhsatını almaya hak kazanmıştır.

 

EĞİTİM

- Avcılar Ticaret Meslek Lisesi

- Anadolu Üniversitesi (Lisans)

WhatsApp Image 2022-01-11 at 19.13_edite

Nigar Turunç

SMMM
Kıdemli Denetçi

...

SMMM
Denetçi

bottom of page